Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко подав до Київради проект рішення про виплату премій столичним медикам

02 грудня 2021 року, 11:17

Мер Києва Віталій Кличко подав до Київради проект рішення про виплату премій столичним медикам. Планується, що в грудні лікарі отримають по 10 тисяч гривень, середній медичний персонал – по 8 тисяч гривень, молодший медперсонал – по 6 тисяч гривень. Про це Віталій Кличко заявив під час відкриття засідання Київради.

«Хочу повідомити, що я подаю проект рішення про додаткові виплати-премії столичним медикам. Як вторинної, так і первинної ланки. Щоб наші медпрацівники – за їх справжній героїзм при подоланні пандемії, у проведенні кампанії із вакцинації отримали матеріальне заохочення. Зазначу, що Київ за рівнем підготовки лікарень і роботи медперсоналу є лідером та взірцем у країні. І в боротьбі з COVID-19, і за темпами вакцинації. У столиці вже зробили загалом понад 3 млн щеплень. Тому місто знайшло можливість виділити з бюджету додаткові кошти, щоб підтримати столичних медиків. Лікарі отримають по 10 тисяч гривень премії. Середній медичний персонал – по 8 тисяч. Молодший медперсонал – по 6 тисяч гривень», – повідомив мер Києва.

Віталій Кличко висловив переконання, що бюджетна комісія та комісія з питань охорони здоров’я Київради оперативно розглянуть відповідний проект рішення і на наступному засіданні, наступного тижня, депутати схвалять його. Щоб медики отримали премії вже в грудні.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]