Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київрада на наступному засіданні виділить дотацію на тариф «Київпастрансу» та «Київському метрополітену»

02 грудня 2021 року, 11:21

Київрада на наступному засіданні 7 грудня розгляне питання про виділення додаткових коштів «Київпастрансу» та «Київському метрополітену» – дотацію 500 мільйонів гривень на тариф на проїзд у комунальному транспорті. Про це на початку засідання Київради сказав мер столиці Віталій Кличко.

«Пропоную на засіданні у наступний вівторок розглянути як невідкладний проект рішення про зміни до Програми економічного і соціального розвитку та бюджету міста на 2021 рік. Нагадаю, йдеться про наповнення статутного капіталу «Київтеплоенерго». Згідно з нашим рішенням, аби не піднімати тарифів на опалення і гарячу воду для киян, ми з вами виділили загалом 2 мільярди гривень. 400 мільйонів перерахували попередніми рішеннями. Тепер йдеться про 1,6 мільярда. Окрім «Київтеплоенерго», кошти також повинні отримати транспортні підприємства міста – «Київпастранс» і «Київський метрополітен». 500 мільйонів гривень – як дотацію на тариф на проїзд у комунальному транспорті міста», – повідомив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]