Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київрада погодила призначення заступником голови КМДА із самоврядних повноважень Петра Оленича

11 березня 2021 року, 16:30

Київрада погодила призначення заступником голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень директора Департаменту земельних ресурсів Петра Оленича. Новий заступник опікуватиметься питаннями цифрової трансформації та земельних відносин.

«Це – дуже відповідальна посада. Адже сфера ІТ стала невід’ємною частиною усіх сфер життєдіяльності нашого міста. Це – і освіта, і медицина, і транспортна галузь. Усім галузям, для ефективної роботи, необхідний зручний сервіс. І кияни очікують від нас більш швидших змін, що зроблять життя кожного мешканця комфортнішим і зручнішим», – підкреслив Віталій Кличко після голосування.

«Цифровий простір дає прозорий механізм контролю, впливу на прийняття рішень, а найголовніше – забезпечення інвестиційної привабливості для бізнесу, який якраз і наповнює міський бюджет, і забезпечує розвиток міста. Тому в найближчі два роки у тісній співпраці з Мінцифрою ми плануємо перевести всі паперові послуги в місті Києві в електронний вигляд. А також створити прозорий інвестиційний клімат для бізнесу, який зможе через цифрові застосунки отримувати послуги, створювати підприємства, сплачувати податки, отримувати послуги від міста», – сказав Петро Оленич.

Він додав, що за останніх два роки в Департаменті земельних ресурсів, який він очолює, було проведено цифровізацію основних процесів, що дозволило побороти основні корупційні ризики та забезпечити відлучення людського фактору від прийняття основних управлінських рішень.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]