Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: Київрада скерувала звернення до Парламенту та Президента щодо неконституційності норми Бюджетного кодексу про зарахування до бюджету столиці тільки 40% ПФДО

11 березня 2021 року, 16:47

Київрада ухвалила і скерувала звернення до Президента, Парламенту, депутатських фракцій та груп у Парламенті, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо неконституційності норми Бюджетного кодексу про зарахування до бюджету столиці тільки 40% ПФДО. Підтримали відповідне звернення 93 депутати.

Так, мова йде про звернення до Президента України, Верховної Ради, депутатських фракцій та груп у Парламенті, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо внесення до Конституційного суду України Конституційного подання про визнання таким, що не відповідає Конституції України пункту 1-1 частини 1 ст. 64 Бюджетного кодексу України.

«Нам потрібні справедливі умови формування бюджету столиці. Адже в той час, коли всі інші українські міста залишають собі 60% ПДФО, Київ має право залишати тільки 40%. Відтак, багато питань, що стосуються забезпечення життєдіяльності міста, не можуть бути реалізовані через недостатність фінансового ресурсу. А проектів, що необхідно втілити в столиці, – справді багато. Нам потрібно добудувати Подільсько-Воскресенський міст, нові станції метро на Виноградар, треба ремонтувати мости, багато з яких в аварійному стані, дороги, школи та садочки, лікарні. Облаштовувати парки та велодоріжки. Тому це звернення вкрай важливе. І я неодноразово піднімав питання щодо ПДФО на зустрічах і з Президентом, з Прем’єром та Головою Верховної Ради. Якщо нас не будуть чути, я переконаний, потрібно буде переходити до більш активних дій у відстоюванні інтересів та розвитку столиці», – наголосив Віталій Кличко.

Пленарне засідання ІІ сесії Київської міської ради (11 березня)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua