Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київрада звернеться до Президента України та Уряду щодо вирішення питання влаштування Національного військового меморіального кладовища та Київського міського військового кладовища

02 листопада 2023 року, 12:04

Київрада сьогодні звернеться до Президента України та Уряду вжити заходів щодо вирішення питання влаштування Національного військового меморіального кладовища та Київського міського військового кладовища. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив на початку сесії Київради.

«Із резонансних і болючих питань, які хвилюють сьогодні киян і суспільство загалом, – це створення Меморіального кладовища для поховань наших Героїв. І сьогодні Київрада повинна звернутися до Президента України та Уряду вжити заходів щодо вирішення питання влаштування Національного військового меморіального кладовища та Київського міського військового кладовища. Бо, як ви знаєте, ми зверталися і пропонували 4 локації для розміщення Національного військового меморіального кладовища, кожна з яких опрацьовувалась разом з Урядом. Парламент у травні цього року ухвалив спеціальний закон. Його підписав голова Верховної Ради України, але не підписав Президент. Цей закон мав би врегулювати проблемні питання створення Національного військового меморіального кладовища в Биківні. Натомість, у серпні Уряд ухвалив постанову, якою визначив нове місце розташування Національного Меморіалу – на території Гатненської сільської територіальної громади Фастівського району. Відтак, питання створення Національного військового меморіального та Київського міського військового кладовища так і залишаються невирішеними», – підкреслив Віталій Кличко.

Мер столиці переконаний, що Національний військовий меморіал має знаходитись на території столиці – в Києві. Аби віддати належну шану полеглим Захисникам та Захисницям України. І на знак поваги до членів родин наших Героїв.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]