Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Коронавірус підтверджують у 12 відсотків киян, яким зробили ПЛР-тести»

05 травня 2020 року, 12:07

Із усіх відібраних у киян зразків ПЛР-тестів позитивний результат дають приблизно 12 відсотків. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«У Києві продовжують працювати мобільні бригади медиків, які виїжджають до людей на забір зразків для ПЛР-тестів. Сьогодні в столиці таких 28 бригад. За минулу добу здійснили забір матеріалу у понад 260 киян», – сказав Віталій Кличко.

Так, за його словами, загалом мобільні бригади відібрали більше семи тисяч зразків біоматеріалу у киян з підозрою на коронавірус. Тобто – майже половину від загальної кількості протестованих киян. Досліджують тести у чотирьох лабораторіях Києва.

«З усіх відібраних зразків позитивний результат дають приблизно 12 відсотків зроблених тестів. Сьогодні тестів у столиці поки вистачає. Але, як говорили раніше, ми очікуємо на наступну партію», – наголосив мер Києва.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]