Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Коронавірус виявили ще в 33 мешканців столиці. Двоє людей померли»

09 червня 2020 року, 9:19

Іще в 33 мешканців столиці за минулу добу лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус. Двоє людей померли. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Кількість мешканців столиці, у яких за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 33 людини. Серед них один медик. Двоє хворих померли. На сьогодні в Києві вже 3523 підтверджених випадки захворювання на COVID-19. За період пандемії від коронавірусу померли 79 людей», – написав мер столиці.

Серед тих, у кого захворювання підтвердили за минулу добу: 20 жінок віком від 19 до 82 років. 12 чоловіків від 19 до 73 років. Та хлопчик, якому 9 років.

До лікарень столиці госпіталізували 5 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем медиків.

«Одужали за минулу добу 37 киян. Усього коронавірус подолали 925 мешканців столиці. Найбільше випадків захворювання минулої доби виявили в Святошинському районі – 7. В Оболонському та Подільському – по 5 випадків», – зазначив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]