Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Майже 10 відсотків із тих, хто захворіли на коронавірус у Києві, – медики»

24 квітня 2020 року, 12:12

Майже 10 відсотків із тих, хто захворіли на коронавірус у Києві, – медики: лікарі, медсестри, молодший медичний персонал. Загалом – 111 осіб. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Я хочу подякувати нашим лікарям, які рятують здоров’я і життя киян. Щодня вони, ризикуючи собою, виходять на бій з невидимим ворогом. Майже 10 відсотків із тих, хто захворіли в Києві, – це медики: лікарі, медсестри, молодший медичний персонал», – сказав Віталій Кличко.

Так, за його словами, на коронавірус заразилися 111 медиків, 16 з них – лікуються в стаціонарах.

«Це до того, коли ви говорите, навіщо карантин і як він набрид. Подумайте: якщо буде великий спалах хвороби, хто нас лікуватиме? Чи вистачить місць у лікарнях? Чи не станеться колапсу медичної системи, як це відбулося в деяких інших країнах?» – додав мер.

Він також повідомив, що загалом на сьогоднішній день у стаціонарах столичних медзакладів лікуються 217 хворих на коронавірус. 39 дорослих – у важкому стані. Двоє з них підключені до апаратів штучної вентиляції легень. Ще 57 людей перебувають у лікарнях з підозрою на COVID-19.

Нагадаємо, що в столиці підготовані вже 14 лікарень першої та другої хвилі для прийому хворих на коронавірус. Це – понад 1 700 ліжок. Також в лікарнях столиці сьогодні є 400 апаратів штучної вентиляції легень.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]