Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Ми плануємо і далі оновлювати комунальну техніку в Києві та будемо продовжувати співробітництво, зокрема, і з нашими білоруськими партнерами»

04 квітня 2017 року, 16:18

 

Столична влада планує і далі оновлювати комунальну техніку в Києві і буде продовжувати співробітництво, зокрема, і з білоруськими партнерами. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час презентації білоруської комунальної і пасажирської техніки в автобусному столичному парку № 6.

«Сьогодні ми побачили багато різної техніки білоруських компаній, яка комунальному господарству Києва дуже потрібна. У нас великі плани замінити на новий і сучасний громадський транспорт, а також комунальну техніку і техніку для обслуговування доріг. У цьому напрямі ми давно співпрацюємо з білоруськими партнерами», – зазначив Віталій Кличко.

Мер зазначив, що минулого року Київ, за результатами тендеру, закупив 50 білоруських автобусів, а наприкінці 2015 придбав 30 тракторів «Білорус» для міських комунальних служб – для прибирання тротуарів і дворів у осінньо-зимовий період.

«Техніка працює ефективно, відповідає європейським стандартам. Ціна на ці транспортні засоби приблизно на 30% дешевше, ніж європейські аналоги. І тому в наших планах – продовжувати наше співробітництво з білоруськими партнерами, поглиблювати його і закуповувати – на конкурентних засадах – ту техніку, яка нам потрібна», – зауважив Віталій Кличко.

Він також додав, що цього року в планах столичної влади закупити 80 тролейбусів і 100 автобусів, які стануть гарною альтернативою київським маршруткам.

У свою чергу заступник прем’єр-міністра Білорусі Володимир Семашко зазначив, що в Києві презентовано тільки частину техніки, яку сьогодні виробляють в країні.

«За 7 останніх років Білорусь виробила техніки на 23,7 млрд дол. Із них на 6,8 млрд дол для Білорусі – і ми повністю переозброїли сільське господарство, а 2/3 техніки продали на експорт», – зауважив Володимир Семашко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]