Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Ми втілюємо системні зміни і створюємо умови для контролю громади за діями влади»

12 липня 2016 року, 22:47

Головне завдання столичної влади – втілювати системні зміни, презентувати свої досягнення та робити владу відкритою і ближчою до людей. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Еспресо», коментуючи здобутки столичної влади за два роки.

«Наше головне завдання – втілювати системні зміни, презентувати їх та робити владу відкритою і ближчою до людей. У першу чергу ми відкрили мерію, провели внутрішній аудит, забезпечили доступ громадян на засідання комісій Київради. Усі бажаючі – звичайні громадяни, громадські активісти та журналісти можуть приходити до мерії, бачити як там працюють. Це дуже важливо», – наголосив Віталій Кличко.

За словами мера, столична влада робить все для того, аби унеможливити корупційні діяння в столиці.

«Київ запровадив систему Smart City. Раніше усі говорили про маніпуляції з бюджетом. Сьогодні вже не говорять, тому що ми відкрили документообіг, електронний бюджет, і зараз всі надходження і витрати можна подивитися онлайн. Дуже важливим є контроль громади. Наше завдання – зробити все, аби не залишилося місця для корупції. Тому у нас працюють системи e-budget, e-petition, e-tender», – сказав Віталій Кличко та додав, що столична влада також збільшила надходження в бюджет та реформувала роботу багатьох комунальних підприємств, які були збитковими, а зараз отримують прибуток. Наприклад, КП «Фармація», Київський зоопарк та інші.

Мер зазначив, що за два роки місто втілило велику кількість інфраструктурних проектів. Серед них – ремонт та реконструкція доріг, які не ремонтували десятиліттями, кінотеатру «Жовтень», триває оновлення велотреку та стадіону «Старт», будівництво та реконструкція дитячих садків та шкіл, парків і скверів.

«Ми відкрили багато об’єктів, де кияни можуть побачити, що зміни відбуваються. Цей процес набирає обертів і у нас великі плани», – підкреслив Віталій Кличко.

Серед невдач, як зауважив мер, – випадки корупції та недостатній темп медичної реформи.

«Ми декларували з колишнім міністром охорони здоров’я реформу медичної сфери. На жаль, протягом року вона пробуксовує і ми поки не змогли втілити великі ефективні перетворення. Проте ми зробили висновки і я дав завдання рішуче братися і запроваджувати системні зміни, коли кожен киянин матиме можливість отримувати якісні медичні послуги», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua