Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Міська влада подовжила можливість пільгового проїзду в громадському транспорті столиці для мешканців інших міст до 1 липня наступного року

24 грудня 2020 року, 13:08

Київрада подовжила можливість пільгового проїзду в громадському транспорті Києва для мешканців інших міст до 1 липня наступного року. Відповідне рішення підтримали 104 депутати. Відповідні зміни були внесені до цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки.

«Ми подовжили на півроку введення електронного квитка в промислову експлуатацію. Ми мали з 1 січня забезпечувати пільговий проїзд виключно киянам. Тобто з початку 2021 року не кияни-пільговики уже не змогли б користуватися київським громадським пасажирським транспортом безкоштовно. Але це – і мешканці Київської області, які працюють в Києві, і ветерани-захисники, які приїжджають у столицю, й інші пільговики, які не проживають в Києві. Тому ми подовжили для них можливість користуватися пільговим проїздом. Адже уряд досі не врегулював питання компенсації перевізникам за перевезення пільговиків та взаємовідносини в цьому питанні між муніципалітетами та державою. Бо оскільки пільги надаються на рівні держави, то й оплачувати їх має держава», – підкреслив Віталій Кличко.

Зокрема, на пільговий проїзд у громадському транспорті столиці можуть розраховувати наступні категорії пільговиків-не киян: пенсіонери, чорнобильці, люди з інвалідністю, учасники бойових дій, учасники АТО та деякі інші категорії.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]