Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: Новорічні локації у Києві продовжать працювати до середини січня за умови дотримання протиепідемічних заходів

24 грудня 2020 року, 11:55

Новорічні локації у Києві продовжать працювати до середини січня тільки за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів. На цьому наголосив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

«19 грудня розпочали роботу всі новорічні локації. У столиці немає обмежень щодо кількості осіб, які можуть збиратися в одному місці на відкритому повітрі. Проте ми наполягаємо на дотриманні дистанції хоча б в один метр та просимо гостей уникати скупчень. Звісно, цього складно домогтися, тому тут працює «Муніципальна охорона», яка за потреби нагадує людям про необхідність дотримання протиепідемічних заходів», – зазначив Валентин Мондриївський.

Він додав, що тільки особиста відповідальність та свідомість кожного допоможе уникнути інфікування. У місті ж створені всі умови для безпечного пересування киян та гостей столиці між святковими локаціями. Майже на кожному кроці можна побачити антисептики та нагадування про дотримання дистанції і носіння масок. Окрім того, Держпродспоживслужба постійно контролює дотримання й санітарних норм.

«Так, цьогорічне святкування на головних площах міста справді особливе. Окрім створення новорічного настрою, перед нами стояло завдання – забезпечити всі необхідні умови для збереження здоров’я містян. Ми зробили все можливе, але велика відповідальність нині лежить і на гостях столиці», – сказав Валентин Мондриївський.

Він ще раз наголосив, що тільки за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів у Києві можливе продовження роботи новорічних локацій.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]