Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Місто не дозволить звести готельний комплекс на Володимирському узвозі»

24 червня 2020 року, 12:19

Місто не дозволить звести готельний комплекс на Володимирському узвозі. І буде оскаржувати рішення Шостого апеляційного адміністративного суду у Верховному суді України. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, коментуючи рішення апеляційного адмінсуду, який зобов’язав Департамент містобудування і архітектури надати ТОВ «Етрекс» містобудівні умови та обмеження для проектування готельного комплексу на Володимирському узвозі.

«Справді, є таке рішення Шостого апеляційного адміністративного суду. Але, міська влада з цим рішенням категорично не згодна. І зараз ми готуємо всі необхідні документи, аби оскаржити його у Верховному суді України. Хочу наголосити, що Департамент містобудування та архітектури КМДА неодноразово відмовляв у наданні компанії «Етрекс» містобудівних умов та обмежень для проектування готельного комплексу. Нагадаю, ця територія відноситься до буферної зони Софії Київської та перебуває під охороною ЮНЕСКО», – наголосив Віталій Кличко.

Він нагадав, що і Окружний адміністративний суд Києва відмовив ТОВ «Етрекс» у задоволенні позову щодо надання містобудівних умов. Проте апеляційний суд вирішив інакше.

«На жаль, суди часто, без необхідних галузевих знань, зокрема, у сфері містобудування, ухвалюють рішення, що потім впливають на зовнішній вигляд столиці. А забудовники користуються недосконалим законодавством для отримання за допомогою судів різних дозвільних документів. Хочу підкреслити: місто не дозволить звести готельний комплекс на Володимирському узвозі. І буде оскаржувати рішення Шостого апеляційного адміністративного суду у Верховному суді», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]