Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: На маршрут на лівому березі столиці вийшли нові сучасні трамваї вітчизняного виробництва (+фото, відео)

22 грудня 2023 року, 13:22

Сьогодні на маршрут на лівому березі столиці вийшли нові сучасні трамваї вітчизняного виробництва Татра-Юг. Курсуватимуть вони на маршруті № 8 «Станція метро «Лісова» – станція метро Позняки». Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Раніше тут ходили 12 трамваїв, переважна кількість яких були одиночні вагони застарілих моделей. При інтервалі руху 10 хвилин максимально вони перевозили на маршруті близько 700 пасажирів на годину. Завдяки реалізації Проєкту «Міський громадський транспорт України», що фінансується за рахунок залучених коштів Європейського інвестиційного банку, місту вдалося придбати партію нових трамваїв. На маршруті № 8 працюватиме 7 трисекційних низькопідлогових трамваїв із інтервалом руху 15 хв. Пасажиромісткість нового трамваю майже у 2,5 раза більше одиночного. Тому перевозитиме маршрут понад 1 000 пасажирів на годину», – написав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]