Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: На в’їздах у Київ розгорнули 8 пунктів обігріву

10 лютого 2021 року, 12:19

Столичні рятувальники на в’їздах у Київ розгорнули 8 пунктів обігріву для водіїв. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу.

«Синоптики дають невтішний прогноз. Снігопади триватимуть ще кілька днів із різною інтенсивністю. А в кінці тижня очікується різке зниження температури повітря. Столичні рятувальники облаштували на в’їздах до Києва пункти обігріву для водіїв. Ними можуть скористатися всі, кому необхідно. Таких пунктів сьогодні – 8. Вони забезпечені пічками, їжею та чаєм», – повідомив Віталій Кличко.

Він нагадав, що на Дарницькому та Південному залізничних вокзалах відкрито додаткові цілодобові пункти обігріву.

Роботу цих пунктів забезпечують міські служби та громадські організації, що опікуються безхатченками.

«За останні дні до пунктів на вокзалах звернулися понад 2 тисячі людей. Додаткові пункти обігріву працюватимуть, доки триватимуть сильні морози. А стаціонарних пунктів обігріву в Києві – понад 30. Функціонують вони з 1 грудня до 31 березня», – зазначив Віталій Кличко.

Перелік пунктів обігріву розташованих на в’їздах до міста можна переглянути тут.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]