Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко нагородив працівників спортивної сфери столиці до Дня фізичної культури та спорту (+фото)

09 вересня 2022 року, 15:22

Мер Києва Віталій Кличко нагородив працівників спортивної сфери столиці до Дня фізичної культури та спорту. За вагомий внесок у розвиток і пропаганду фізичної культури і спорту, відданість справі, активну громадську позицію, популяризацію здорового способу життя почесні грамоти та подяки Київського міського голови отримали 42 тренери та директори спортивних шкіл.

«Шановні спортсмени, тренери, спортивна громадськість міста! Уже сьомий місяць триває повномасштабна війна, з якою російські варвари вдерлися в Україну. Ми продовжуємо боротися за свою державу, за її незалежність та волю. Кожен українець сьогодні повинен гідно тримати свій фронт. Працюючи задля розвитку економіки, допомагаючи нашим захисникам та захисницям, прославляючи нашу культури, здобуваючи нові перемоги у спорті. Я радий сьогодні можливості привітати вас особисто з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Протягом цієї жахливої війни, наші спортсмени не припиняли працювати та продовжували здобувати призові місця та перемоги на міжнародних і Всеукраїнських змаганнях», – сказав Віталій Кличко.

Він підкреслив, що багато спортсменів пішли зі зброєю в руках захищати Українську землю. Дехто зайнявся волонтерством і допомагає Збройним Силам України. Інші – продовжують тренування незважаючи на будь-які перешкоди, їдуть на змагання та виборюють перемоги. Чимало спортсменів поклали своє життя за свободу жити на своїй землі.

«Ми обов’язково вистоїмо та переможемо, адже ми – на своїй землі і за нами правда. Україна стане ще сильнішою і успішною! У ваше професійне свято я бажаю вам перемоги, миру і впевненості у своїх силах. Успіхів у підкоренні нових вершин. Ми пишаємося вами і дякуємо за наполегливу працю та спортивні досягнення, які прославляють Київ і Україну», – підкреслив Віталій Кличко.

Всі фотографії за посиланням.

Урочисте нагородження фізкультурно-спортивної громадськості Києва з нагоди Дня фізичної культури і спорту (Фото – КМДА, Михайло Криволапов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]