Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Новим пішохідним мостом уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці – на острів Оболонський (+фото, відео)

24 травня 2024 року, 11:37

Мер Києва Віталій Кличко пройшовся новим пішохідним мостом, який з’єднує набережну Оболоні та парк «Наталка» з островом Оболонський. Та оглянув нову зону відпочинку, яку облаштували на острові. Віталій Кличко, через свій Telegram-канал, запросив киян і гостей столиці відвідати нову рекреаційну зону.

«Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці – на острів Оболонський. З’єднує острів з набережною Оболоні та парком «Наталка» дуже гарний, унікальний з інженерної точки зору пішохідний міст. Звели його за кошти меценатів – іноземних та українських. Виробником металопрокату для конструкцій мосту стало підприємство «Азовсталь». Конструкції привезли до Києва буквально за кілька тижнів до початку повномасштабної війни», – зазначив Віталій Кличко.

Він також повідомив, що наразі підсвітку основної конструкції не вмикатимуть, тільки економне LED освітлення перил мосту.

«Будівництво об’єкта розпочали у 2021-му. На початку повномасштабної війни призупинили. І відновили навесні минулого року. Тоді ж розпочали облаштування рекреаційної зони відпочинку. Дякую всім, хто любить Київ і розуміє, що він повинен життєствердно розвиватися!» – зазначив Віталій Кличко.

Будували об’єкт за кошти меценатів і спонсорів, зокрема й іноземних. Так, кошти на зведення мосту виділяли Метрополія Великого Парижа, Тайвань. А також – деякі міжнародні та українські компанії.

Ширина нового мосту – 3,5 метри, довжина – 176 метрів. Він має цікавий архітектурний вигляд і комфортний для пересування маломобільних груп населення. Проходу маломірних суден до затоки Оболонь міст не заважає.

А рекреаційну зону на острові Оболонський облаштували зі збереженням флори та фауни. Встановили лави, дитячі майданчики, туалети. Зробили пішохідні та велосипедні маршрути. Також висадили нові дерева та кущі. Відвідувачів радуватимуть і декоративні яблуні, і рожева акація, і бузок та газони, що квітнуть усе літо.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]