Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Один дитячий садок закрили на карантин, ще два не відкриють через спалах захворювання на коронавірус серед персоналу»

10 червня 2020 року, 12:10

Один зі столичних дитсадків закрили на карантин, а ще два – не відкриють через спалах захворювання на коронавірус серед персоналу. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«На сьогодні в столиці відкрилися 500 садочків. Їх наразі відвідують понад 19,5 тисячі дітей. До карантину до садків ходили щодня в середньому 55 тисяч вихованців. Повідомлю, що в садочку № 686 в Солом’янському районі виявили помічницю вихователя (няню) однієї з груп садка, що контактувала з хворим на коронавірус. Тест у працівниці садка – негативний. Але її відправили на самоізоляцію. Іншим співробітникам садочка та дітям (за згодою батьків) теж зроблять тести на коронавірус. Садок місто закрило на карантин», – повідомив Віталій Кличко.

Також, за словами мера, місто не відкриє два садки в Шевченківському районі, що готувалися до роботи.

«У результаті перевірки персоналу, в одному із садочків виявили 14 інфікованих працівників. У другому – одного. Ці садки не працювали і поки працювати не будуть! Ми не можемо ризикувати здоров’ям дітей», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua