Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Основна версія пошкодження скла на пішохідному мосту – акт вандалізму»

26 травня 2019 року, 18:38

Мер Києва Віталій Кличко відреагував на повідомлення щодо пошкоджень на двох фрагментах скляної підлоги на велосипедно-пішохідному мосту, що з’єднує Володимирську гірку і Арку дружби народів.

«Друзі! Відкрили пішохідний міст. Вчора і сьогодні там були тисячі людей. Все було гарно і добре. Сьогодні, кілька годин тому, раптом тріснуло скло на двох фрагментах скляної підлоги. Просто так, враховуючи його товщину і характеристики, трапитися цього не могло. Основна версія, яка розглядається, – акт вандалізму», – написав Віталій Кличко у себе на сторінці в Facebook.

Також мер зазначив, що механічне пошкодження могло статися знизу скла (мосту). 

«Розглядається версія того, що стріляли», – додав він.

«Сказати, що я збентежено злий, це нічого не сказати! Я знаю, що є багато недоброзичливців того, що в Києві відбуваються позитивні зміни. Але такі диверсії – це кримінал. І будуть мати жорстку відповідь! Звернувся до правоохоронних органів терміново з’ясувати причини і дати правову оцінку тому, що трапилося», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua