Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко отримає нагороду, присуджену Києву у конкурсі «Європейські міста і регіони майбутнього 2016-2017»

14 березня 2016 року, 10:32

15 березня Київський міський голова Віталій Кличко візьме участь у церемонії нагородження конкурсу журналу Foreign Direct Investment Magazine «Європейські міста і регіони майбутнього 2016-2017», яка відбудеться в рамках міжнародної виставки нерухомості MIPIM у Каннах.

Журі конкурсу присудило Києву нагороду з точки зору привабливості для міжнародних інвесторів та віддало приз у категорії «Найкраще європейське місто майбутнього з точки зору рентабельності». У своїй номінації Київ випередив Бухарест, Прагу, Варшаву, Будапешт, Анкару, Афіни, Мінськ, Санкт-Петербург та Москву.

Церемонію також відвідають мери та представники муніципалітетів європейських міст – Лондона, Гельсінкі, Вільнюса, Франкфурта, Таллінна, Гааги, Амстердама, Единбурга, Любляни та інших, а також представники інвестиційних агентств та компаній.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]