Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко передав бійцям 44-го Окремого стрілецького батальйону ЗСУ першу партію допомоги – 30 FPV-дронів

08 лютого 2024 року, 16:17

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з командирами 44-го Окремого стрілецького батальйону 115-ї бригади ЗСУ та передав бійцям на передову, в якості благодійної допомоги, першу партію найнеобхіднішого – 30 FPV-дронів. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі та оприлюднив відео зустрічі з військовими.

«Зустрівся з командирами 44-го Окремого стрілецького батальйону 115-ї бригади ЗСУ. Бійці захищають Україну на передовій, на Донбасі. Батальйон майже два роки тому був сформований у Києві. І хоч зараз не зареєстрований у столиці, але допомога Захисникам потрібна. І вони звернулися до нас. Сьогодні передав батальйону, в якості благодійної допомоги, першу партію найнеобхіднішого. 30 FPV-дронів. Нехай допомагають нищити ворога! Слава Україні!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]