Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко перевірив, як будують Подільсько-Воскресенський мостовий перехід і метро на Троєщину (+фото, відео)

20 серпня 2021 року, 15:40

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як тривають роботи з будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Зокрема, і на лівому березі.

«Сьогодні триває будівництво станцій метро на нижньому ярусі мосту. А також – роботи на лівому березі, де метро «піде» під землю. Тут, на Русанівських садах, зараз відбуваються активні роботи. Подільсько-Воскресенський мостовий перехід – це не тільки комплекс мостів для автосполучення, але й для метросполучення між лівим і правим берегами. Тому нам важливо в кінці цього року відкрити спочатку рух авто. І далі вже продовжити активні роботи з будівництва метро на Троєщину», – наголосив Віталій Кличко.

На сьогодні в основних конструкціях побудовано: естакаду на Рибальському півострові, лівоповоротний з’їзд з Подільсько-Воскресенського мостового переходу на вулицю Набережно-Рибальську, естакаду на Трухановому острові, міст через річку Десенка, естакаду в урочищі Горбачиха, заїзд на Подільсько-Воскресенський мостовий перехід з вулиці Набережно-Хрещатицької в районі вулиць Верхній і Нижній Вал.

Виконали роботи з асфальтування підходів до заїзду на мостовий перехід із вулиці Набережно-Хрещатицької в районі вулиць Верхній і Нижній Вал, розширили Набережно-Хрещатицьку на ділянці від вулиці Хорива до вулиці Верхній Вал. Влаштували зливну каналізацію, футляри для перекладання електричних мереж, виконали роботи з захисту існуючих мереж зв’язку, заасфальтували міст через річку Десенка.

Завершили і натяжіння вантів аркового мосту через річку Дніпро. Прогонова будова мосту вже знаходиться у проектному положенні.

Влаштували також фундаменти та опори шляхопроводу через залізницю.

Сьогодні тривають роботи з монтажу деформаційних швів мосту через Дніпро, нанесення антикорозійного захисту.

Демонтаж надводної частини тимчасових опор мосту планують завершити до кінця місяця. Паралельно демонтують і підводні частини тимчасових опор.

Монтують сьогодні також шумозахисний бар’єр естакади на Рибальському півострові та лівоповоротного з’їзду на вулицю Набережно-Рибальську. Будують огороджуючі конструкції метрополітену та облаштовують насип на Русанівських садах.

Також розпочали підготовчі роботи з будівництва дороги від транспортної розв’язки на перетині вулиці Бальзака та проспекту імені Шухевича до Подільсько-Воскресенського мостового переходу.

Перевірка будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу і метро на Троєщину

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]