Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко перевірив, як оновили трамвайні колії та відремонтували ділянку проїжджої частини на вул. Кирилівській на Подолі

09 січня 2025 року, 15:06

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як оновили трамвайні колії та відремонтували проїжджу частину для авто і громадського транспорту на вул. Кирилівській у Подільському районі столиці. Ремонт здійснили від Подільського депо до вул. Оленівської.

«Власними силами робітники КП «Київпастранс» замінили зношені аварійні колії протяжністю 5,1 км. І ними вже рухаються 4 трамвайних маршрути. Також на ділянці відновили асфальтне покриття проїжджої частини та вимостили тротуари з плитки ФЕМ. Облаштували 10 паркувальних кишень. Задля упередження несанкціонованого паркування встановили антипаркувальні стовпчики. А для створення безбар’єрного середовища облаштували більше 130 понижень на наземних пішохідних переходах і тактильну навігацію вздовж вулиці. Також встановили нове освітлення. Облаштували підвищену трамвайну зупинку навпроти стадіону «Спартак» у напрямку Куренівки», – розповів Віталій Кличко.

Він зазначив, що цього року заплановано власними силами КП «Київпастранс» замінити і зношені аварійні колії на вул. Глибочицькій на Подолі.

Також у 2025 році міська влада продовжить оновлювати мости та шляхопроводи. Зокрема, триватимуть будівельні роботи на Подільському мостовому переході через р. Дніпро. Планують реконструкцію транспортної розв’язки на перетині просп. Берестейського з вул. Вадима Гетьмана, шляхопроводу на перетині вул. Будівельників із Броварським проспектом і Святошино-Броварською лінією метрополітену біля станції метро «Дарниця».

Нагадаємо, минулого року розпочали протиаварійні роботи на мосту Метро – наразі вони тривають.

На Північному мосту виконали роботи, які дозволили підвищити надійність експлуатації об’єкта до початку капітального ремонту. Тривають роботи на ще одному важливому об’єкті транспортної інфраструктури на вул. Богатирській – аварійному шляхопроводі на перетині з вулицею Луговою. Завершити капремонт планують цього року.

У межах капітального ремонту виконають роботи, зокрема, на шляхопроводі біля станції метро «Осокорки» на просп. Миколи Бажана, на перетині вул. Новокостянтинівської з під’їзними коліями на вул. Портовій та двома автопроїздами, на вул. Рональда Рейгана через колії швидкісного трамвая та на шляхопроводі через залізничну колію ділянки Київ-Петрівка-Київська ГЕС на вул. Полярній.

Упродовж 2025 року також заплановано запроєктувати ремонтні роботи ще на 10 штучних спорудах.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]