Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко перевірив, як тривають роботи зі встановлення флагштоку для головного прапора України. Піднімуть прапор 23 серпня (+фото)

24 липня 2020 року, 17:48

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як тривають роботи зі встановлення флагштоку для найбільшого – головного, прапора країни. Споруду зводять на території Меморіального комплексу «Національний музей історії України в другій світовій війні».

Відео у форматі 360 градусів Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Друзі! Сьогодні 30 років з дати підняття Державного прапора України біля приміщення столичної мерії. Саме в Києві, на Хрещатику, 36 замайорів тоді перший український прапор. Сьогодні ми працюємо над тим, щоб у Києві з’явився і найвищий, головний, прапор країни», – написав Віталій Кличко.

Висота флагштоку буде майже 90 метрів, а полотнище прапора – розміром 16 на 24 метри.

«Підняти головний прапор ми плануємо 23 серпня, у День Державного прапора України. Тут, у символічному місці – на Печерських пагорбах. Прапор буде видно з багатьох точок столиці», – зазначив Віталій Кличко.

Проект зі встановлення флагштоку – благодійний, бюджетних коштів на нього не витрачають.

«Кошти зібрав благодійний фонд «Майбутній Київ». Я дуже вдячний тим людям, яким не байдуже, як розвивається Київ. Вдячний за багато проектів, що втілені в нашому місті за гроші меценатів. І одним із таких проектів стане головний прапор України», – підкреслив Віталій Кличко.

Роботи зі встановлення флагштоку для найбільшого - головного прапора країни

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]