Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко перевірив, як відремонтували лікарню № 3, де лікують і хворих на коронавірус (+фото, відео)

23 жовтня 2020 року, 12:17

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як відремонтували міську лікарню № 3, де лікують і хворих на коронавірус. Та показав відео з перевірки лікарні.

«Вчора відвідав міську лікарню № 3. Перевірив, як там відремонтували обидва корпуси медзакладу та приймальне відділення. Лікарні – майже 50 років. І жодного разу капітального ремонту там не робили. На сьогодні в медзакладі здійснили капремонт та утеплення фасадів корпусів. А також повністю відремонтували та обладнали приймальне і центральне стерилізаційне відділення. Тепер вони не поступаються європейським стандартам. Із комфортними умовами і найсучаснішим обладнанням. А для зручності людей із вадами зору на дверях до оглядових кабінетів розмістили таблички зі шрифтом Брайля», – повідомив мер.

Відремонтували в лікарні і мережі електропостачання та каналізаційні мережі. Та закупили цього року сучасне обладнання на 43 мільйони гривень. Наступними планують оновити реанімаційне відділення та операційний блок.

«Лікарня № 3 – одна з опорних для лікування хворих на коронавірус. Тут створили інфекційне відділення на 30 ліжок. 10 з яких – для інтенсивної терапії. Відділення почало працювати в жовтні та надало допомогу вже 86 пацієнтам. І в лікарні вже облаштовують додатково 60 ліжок для хворих на коронавірус», – підкреслив Віталій Кличко.

Тільки для боротьби з COVID-19 місто закупило для медзакладу обладнання на 1,7 млн грн. А також необхідні медикаменти, медичні матеріали та засоби захисту.

Відремонтована лікарня № 3, де лікують і хворих на коронавірус

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua