Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко перевірив, як завершують реконструкцію Центру комплексної реабілітації у Подільському районі столиці

23 травня 2023 року, 14:33

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як відбувається реконструкція будівлі для розміщення Центру комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для дітей та осіб з інвалідністю у Подільському районі столиці. Ремонтні роботи в будівлі на завершальному етапі. Центр введуть в експлуатацію вже цього року. Обладнаний він буде за найкращими європейськими стандартами.

«Ще до повномасштабного вторгнення Київ розпочав активну розбудову комплексної та сучасної системи соціальної реабілітації дітей та дорослих з інвалідністю. На жаль, повномасштабне вторгнення росії на деякий час призупинило наші плани. Однак робота над реалізацією запланованих проектів вже продовжується, адже потреба у функціонуванні Центрів комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для дітей та осіб з інвалідністю тільки зростає. У 2022 році відбувся найбільший приріст за останніх 10 років, що напряму пов’язано з військовою агресією», – зауважив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що на початок цього року в Києві зареєстровано понад 12 500 дітей з інвалідністю віком до 18 років, що на 650 дітей більше, ніж за аналогічний період минулого року. Серед причин інвалідності перше місце посідають розлади психіки та поведінки, на другому місці – вроджені вади розвитку, на третьому  – захворювання нервової системи.

Центр комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для дітей та осіб з інвалідністю у Подільському районі введуть в експлуатацію вже цього року. Реконструкція цієї будівлі дозволить збільшити потужність закладу. У Центрі висококваліфіковані фахівці надаватимуть реабілітаційні та соціальні послуги для дітей з інвалідністю від малюків до 18 років і головне – для осіб з інвалідністю від 18 до 35 років.

«Отримувати послуги в Центрі зможуть не тільки мешканці Подільського району, а й з інших районів столиці. Центр буде обладнаний за найкращими європейськими стандартами», – зауважив мер Києва.

У Центрі працюватимуть відділення ранньої реабілітації (абілітації); соціальної реабілітації (абілітації); психолого-педагогічної реабілітації; фізичної реабілітації; професійної та трудової реабілітації/працетерапії (трудові майстерні); медичної реабілітації та медичного спостереження; денного догляду; служба соціального патронажу.

Центр забезпечений комплексною системою спеціалізованого відеоспостереження, створені всі необхідні умови для доступності. Обладнаний спеціальним кондиціонуванням приміщень.

Реконструкція будівлі для функціонування Центру комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для дітей та осіб з інвалідністю (фото – КМДА, Олексій Самсонов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]