Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Перше питання, що лунає на зустрічах в Мюнхені – яким буде фінал президентських виборів в Україні» (+відео)

16 лютого 2019 року, 12:08

Одне з основних питань, що цікавить європейських і американських політиків під час зустрічей на Мюнхенській конференції з політиками українськими – яким буде фінал президентських виборів в Україні та яка ситуація напередодні цих виборів.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у коментарі журналістам в кулуарах 55-ої Мюнхенської конференції з питань безпеки.

Віталій Кличко взяв участь у офіційному відкритті конференції, а також зустрівся з Європейським комісаром з питань європейської політики сусідства та перемовин із розширення Йоганнесом Ханом, спецпредставником Держдепартаменту США з питань України Куртом Волкером, главою Християнсько-демократичної партії Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер, головою фракції Християнсько-соціальний союз у німецькому Бундестазі Александром Добриндтом.

«Наші міжнародні партнери сподіваються на стабільність в Україні, на те, що президентські вибори відбудуться без потрясінь і турбулентності. Адже від їх результатів залежатиме майбутній розвиток України протягом наступних п‘яти років. За моїм враженням, нинішній розклад сил серед кандидатів став несподіваним і для наших партнерів. Тому дуже багато питань щодо шансів різних кандидатів, їх потенціалу», – зазначив Віталій Кличко.

Він також сказав, що на зустрічах усі політики зазначали, що Європа і Сполучені Штати зацікавлені в демократичній, економічно сильній Україні, зі стабільною політичною ситуацією.

«Зацікавлені в експорті стабільності в Україну, а не імпорті нестабільності з неї. І сьогодні не так важливе прізвище, хто переможе. Набагато важливіше – хто стане президентом, який захистить свободу України, гарантуватиме втілення реформ, курс України до Європи і НАТО», – підкреслив Віталій Кличко.

Також мер Києва зустрівся з головним виконавчим директором Світового банку Кристаліною Георгієвою. Зокрема йшлося про продовження співпраці у розвитку транспортної інфраструктури Києва, розглядає сьогодні Світовий банк і можливість інвестування в проекти державно-приватного партнерства.

Віталій Кличко на Мюнхенській конференції з питань безпеки

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]