Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Пішохідний міст на Труханів острів – безпечний для пішоходів»

02 серпня 2019 року, 20:22

Пішохідний міст на Труханів острів – безпечний для пішоходів. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на каналі «112 Україна», коментуючи ситуацію з обвалом залізобетонної плити-противажеля на одній з опор мосту.

«Загрози для людей, які ходять пішохідним мостом на Труханів острів, немає. Хвилюватися не потрібно», – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що фахівці обстежують місце пошкодження і дадуть оперативні висновки щодо відновлення конструкції.

Мер Києва нагадав, що в столиці сьогодні 75 мостів у передаварійному стані, 3 – в аварійному. І наголосив, що в оновлення застарілої інфраструктури міста гроші не вкладали десятиліттями. Тому сьогодні міська влада ремонтує об'єкти, що найбільше цього потребують.

Так, ремонтні роботи тривають на метро мосту через Русанівську протоку, на Південному мосту, до кінця року планують завершити будівництво Шулявського шляхопроводу, триває і будівництво Подільсько-Воскресенського мосту. У планах – до кінця 2020 року відкрити автосполучення цим мостом. 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua