Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко подякував киянам за довіру та закликав новообраних депутатів Київради керуватися інтересами столиці і її мешканців та провести спільні консультації до початку першої сесії (+відео)

06 листопада 2020 року, 16:13

Мер Києва Віталій Кличко, якого Територіальна виборча комісія оголосила переможцем на посаду Київського міського голови у першому турі виборів, звернувся до киян та новообраних депутатів Київради. Віталій Кличко записав відеозвернення і оприлюднив його на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Я хочу подякувати киянам, які висловили мені довіру і обрали мером у першому турі виборів. Це велика честь для мене і велика відповідальність. Відповідальність за те, як буде розвиватися наше місто. Та як житимуть його мешканці. Я вдячний усім киянам, які прийшли на дільниці. За кого б вони не голосували. Я і надалі працюватиму заради інтересів усіх киян. Заради перетворень і змін у Києві. Я також звертаюся до новообраних депутатів Київради. Ці вибори були складними і відбулися в непростих умовах. Пандемія коронавірусу, криза економіки, велика зневіра у суспільстві. І сьогодні нова Київрада повинна показати приклад роботи в інтересах людей, які її обрали. В інтересах киян і столиці. Незважаючи на політичну приналежність депутатів і їх амбіції. Безвідповідальним буде торгуватися за посади, розповідати, хто гарніший і заслуженіший», – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що сьогодні треба ухвалювати оперативні й ефективні рішення, щоб врятувати здоров’я і життя киян. Оскільки пандемія наступає з новою силою. Економіка ослабла, а бізнесу складно.

«І над цим маємо працювати всі разом і без зайвих політичних баталій. Також нам доведеться в стислі терміни ухвалювати бюджет столиці на наступний рік. Який, нагадаю, всі попередні роки збільшувався. Тому з першого ж засідання налаштовуємося на конструктивну співпрацю, а не на безкінечні переговори і політичні дискусії, що людям давно нецікаві, бо не впливають на якість їх життя. Представників усіх політичних сил, що проходять до Київради, закликаю провести спільні консультації до початку першої сесії. Щоб потім не втрачати часу. А з ним – і довіри людей, які нас обрали. Київ має і буде розвиватися! І я робив і робитиму для цього все!» -– підкреслив у відеозверненні Віталій Кличко.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]