Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко показав, як будують новий парк на Осокорках (+фото, відео)

09 липня 2021 року, 14:47

Мер Києва Віталій Кличко показав, як будують новостворений парк «Прибережний» у затоці Берковщина, що на столичних Осокорках. Відео Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«У столиці триває будівництво парку «Прибережний» у затоці Берковщина, що на столичних Осокорках. Загальна площа парку буде – 7,5 гектарів. Поки що, в рамках першої черги, облаштовуємо 2,2 гектари зеленої зони. Парк – дуже важливий для мешканців Осокорків та Позняків, адже тут є і вихід до водойми, пляж. І масштаби зеленої зони вражають! Раніше ця територія була звалищем будівельного сміття. Але в минулому році ми її розчистили і вже частково влаштували та продовжуємо облаштовувати прогулянкові та велодоріжки. Встановили на території, де вже завершений благоустрій, лави та урни для сміття. Тривають роботи із встановлення поливо-зрошувальної системи», – повідомив Віталій Кличко у дописі до відео.

Також у парку буде сучасне LED-освітлення. Встановлять і 4 дитячих майданчики, зокрема з інклюзивними елементами, а також спортивний майданчик. Для дітей створять зону розваг – майданчик із фігурами героїв мультфільмів. А в рамках інвестиційного проекту, за кошти інвестора, на території зеленої зони уже облаштували багатофункціональне футбольне поле. У береговій зоні парку з’явиться оглядовий майданчик, а також пляжна зона для відпочинку.

Роботи з облаштування першої черги планують завершити вже в вересні цього року.

 

Будівництво нового парку на Осокорках

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]