Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко показав, як оновили відділення швидкої допомоги в Святошинському районі (+фото, відео)

20 жовтня 2020 року, 12:16

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як відремонтували відділення екстреної медичної допомоги № 8 у Святошинському районі. Про це він розповів під час онлайн прес-конференції. Та показав відео з оновленого відділення.

«Перевірив, як відремонтували відділення екстреної медичної допомоги № 8 в Святошинському районі. Це одне з 22 відділень столичної швидкої, що обслуговує майже 180 тисяч мешканців Святошинського району. Капітальний ремонт у приміщенні не здійснювали понад 40 років. І воно було у вкрай «сумному» стані. Цього року ми оновили відділення, зробили його гарним і сучасним. Зручним для наших медиків і для їх роботи, і для відпочинку», – сказав Віталій Кличко.

Він повідомив, що на це з бюджету столиці виділили 30 млн грн. Також для відділення закупили медикаментів та виробів медичного призначення, засобів індивідуального захисту, антисептиків на понад 1 млн грн.

«Це, до речі, єдина станція швидкої, де облаштували навіть невеличкий фітнес-зал. Ми працюємо над тим, щоб всі відділення швидкої, відділення наших медзакладів виглядали сучасно та мали все, щоб надавати кваліфіковану допомогу киянам. Міська влада робить усе можливе, щоб в сьогоднішніх умовах захистити здоров’я і життя мешканців столиці. Київ виділяє кошти на закупівлю необхідних засобів захисту та препаратів у лікарні. Облаштовує додаткові ліжка в медзакладах для лікування хворих на коронавірус. Здійснюємо і доплати медикам з бюджету міста. Ремонтуємо відділення та поліпшуємо умови роботи для наших медиків. Бо розуміємо, що їм сьогодні – найскладніше», – підкреслив мер столиці.

Він зауважив, що тільки на виклики до пацієнтів із підтвердженим захворюванням на коронавірус щодоби виїжджають 10 бригад швидкої допомоги. І ще 5 бригад – їздять на виклики до таких хворих вдень.

Із початку пандемії ці бригади здійснили понад 14 тисяч виїздів до хворих із діагнозом та з підозрою на СOVID-19. І госпіталізували майже 12 тисяч таких пацієнтів.

Загалом же екстрену медичну допомогу киянам та гостям міста надають в середньому 168 бригад медиків, що працюють вдень. Та 136 бригад – вночі. Щодоби вони здійснюють до 2 тисяч виїздів. Щорічно в середньому понад 600 тисяч.

«Зрозуміло, що навантаження на медпрацівників велике. І їх потрібно підтримувати. Створювати гідні умови праці та оплати за неї. І ми продовжуємо це робити», – наголосив Віталій Кличко.

Реконструйоване відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua