Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко показав як працюють машиністи столичного метрополітену (+відео)

23 березня 2021 року, 13:24

Мер Києва Віталій Кличко в проекті «ЛюдиТвогоКиєва» показав як працюють машиністи київського метрополітену. Відео про робочий день одного з машиністів підземки Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Продовжую розповідати про #ЛюдиТвогоКиєва. Про тих киян, які роблять все, аби наша столиця ставала комфортнішою та гарнішою. Сьогодні історія про одного із фахівців, від праці яких залежить робота столичної підземки – 36-річного машиніста електропоїзда київського метрополітену Максима Гуляєва. Максим уже понад 17 років перевозить пасажирів метро. 6 днів на тиждень по 6-8 годин він проводить під землею», – написав мер Києва у дописі до відео.

Працює машиніст на Сирецько-Печерській лінії метро. І денне світло бачить на роботі тільки, коли переїжджає Дніпро – між станціями «Видубичі» та «Славутич». 

«Максим ніколи не спізнюється на зміну, бо графік розписаний до хвилин і секунд. Відповідальність, каже він, – величезна! Адже від його роботи залежить комфорт і безпека тисяч пасажирів, – зазначив мер столиці. – Максим – киянин. Народився і мешкає в Святошинському районі столиці. Розповідає, що потрапив на роботу машиністом не випадково – адже полюбив підземку з дитинства».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua