Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко показав, як ремонтують приміщення Київського міського центру нефрології та діалізу (+фото)

07 липня 2021 року, 15:26

У Київському міському центрі нефрології та діалізу капітально ремонтують приміщення. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Столиця, незважаючи на фінансові труднощі, спричинені пандемією, продовжує знаходити можливості, щоб оновлювати і оснащувати медичні заклади. Сьогодні, наприклад, тривають ремонтні роботи у відділеннях «Київського міського центру нефрології та діалізу», – написав Віталій Кличко.

Це унікальний медзаклад. Із вересня 2020 року до червня цього року в Центрі працювало єдине в столиці опорне відділення для лікування від коронавірусу хворих нефрологічного профілю.

Мер також нагадав, що на початку 2021 року Центр отримав ліцензію на трансплантацію. І в березні в ньому здійснили першу трансплантацію нирки.

«Капітальний ремонт у приміщеннях Центру не здійснювали понад 50 років. Цього року ми його оновимо, зробимо сучасним і комфортним – і для пацієнтів, і для медиків. Тут повністю перекладуть усі комунікації, організують логістику за європейськими стандартами. Встановлять нове сучасне обладнання. Ми працюємо над тим, щоб усі медзаклади столиці виглядали сучасно та мали все, аби надавати кваліфіковану допомогу киянам», – зазначив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]