Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Від початку року в Києві зафіксували майже 24 тисячі порушень у сфері благоустрою

07 липня 2021 року, 15:52

У столиці проводяться щоденні рейди з виявлення осередків несанкціонованої торгівлі, нелегальних літніх майданчиків, кіосків та автомагазинів без дозвільної документації. Разом із тим інспектори благоустрою фіксують масові сезонні порушення: незаконна сезонна торгівля, невчасно прибране сміття, нескошену на газонах траву тощо. За півроку столичні інспектори внесли майже 24 тисячі приписів та склали понад 1600 адмінпротоколів стосовно недотримання правил благоустрою в столиці. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Порушення благоустрою носять сезонний характер. Якщо взимку ми фіксували тисячі випадків неприбраного власниками снігу, то нині – це незаконна сезонна торгівля, огорожі біля водойм та нелегальні «літники». Від початку року КП «Київблагоустрій» демонтували майже 800 точок «стихійки» та літніх майданчиків біля ресторанів без документів», – зазначив Тимур Ткаченко.

Очільник Департаменту міського благоустрою додав, що кожного дня в трьох різних районах столиці інспектори благоустрою разом із поліцією, муніципальною вартою та представниками РДА проводять контрольні рейди з виявлення незаконних точок стихійної сезонної торгівлі. Інспектори складають адмінпротоколи, фахівці КП «Київблагоустрій» демонтують столи, парасольки та інше приладдя, поліція в окремих випадках вилучає товар: таке право мають лише правоохоронні органи.

«Столиця взяла чіткий курс на впорядкування сезонної, пересувної торгівлі, розміщення тимчасових споруд та літніх майданчиків. Вулична торгівля не має забирати громадський простір у киян, скупчувати на вулицях сміття, заважати вільному руху чи порушувати спокій уночі. У місті має залишитись лише законна торгівля. І це ключове питання, яке ми прагнемо вирішити. Хочу подякувати усім підприємцям, які ведуть діяльність в межах чинного законодавства, сплачуючи податки для розвитку міста», – додав Тимур Ткаченко.

Нагадаємо, нещодавно у столичному Гідропарку демонтували незаконно встановлений паркан, що закривав прохід до Дніпра.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]