Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко показав, як тривають роботи на новому шляхопроводі на Оболоні (+фото, відео)

21 червня 2024 року, 14:25

Мер Києва Віталій Кличко у своєму Telegram-каналі опублікував відео, в якому показав, як тривають роботи на новому шляхопроводі на Оболоні та ремонт ділянки дороги біля нього, на вулиці Богатирській. Відкрити рух зі зʼїздами та заїздами на шляхопровід столична влада планує до осені цього року.

«Тривають роботи на новому шляхопроводі на Оболоні, рух яким – вулицею Полярною через Богатирську – відкрили у травні. Наразі встановили підпірні стінки зʼїздів та заїздів на транспортну розвʼязку, ⁠влаштували дорожнє полотно. Облицювали сходи та пандуси підземного пішохідного переходу, перевлаштували інженерні мережі, пофарбували залізобетонні конструкції. Щодня на обʼєкті працюють 160 робітників та 67 одиниць техніки. Відкрити рух зі зʼїздами та заїздами на шляхопровід плануємо до осені цього року. Також триває ремонт ділянки проїжджої частини на вулиці Богатирській. Уже ⁠влаштували нижній шар асфальтобетонного покриття, встановили бортовий камінь (бордюр). На обʼєкті працюють 35 робітників та 28 одиниць техніки. Робимо все, щоб завершити роботи якнайшвидше», – підкреслив у дописі до відео Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]