Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко показав, як встановлювали останню секцію нового Шулявського шляхопроводу (+фото, відео)

04 грудня 2019 року, 18:07

Мер Києва Віталій Кличко показав, як встановлювали останню секцію нового Шулявського шляхопроводу. Відео він розмістив на своїй сторінці у Facebook.

«Прогін вагою у 540 тонн підійняв і виставив у проектне положення голландський супердомкрат. Маніпуляція зайняла у спеціалістів усього півгодини. Тепер секцію вирівняють з металоконструкцією мосту і розпочнуть зварювальні роботи. За планом, їх мають завершити до 8 грудня, – написав Віталій Кличко. – Потім розпочнуть влаштування асфальтного покриття шляхопроводу. Фахівці зазначають, що забезпечені сучасними матеріалами, аби робити це і за низьких температур. Тож всі налаштовані і працюють, аби в кінці грудня рух Шулявським шляхопроводом був відкритий», – повідомив Віталій Кличко.

Також на об’єкті відбувається спорудження лівоповоротних і правоповоротних з’їздів зі шляхопроводу.

Мають прокласти інженерні мережі, зокрема, контактну мережу та мережу зовнішнього освітлення.

За словами мера, місто виконує свої зобов’язання перед підрядниками і вимагає дотримання термінів будівництва важливого інфраструктурного об’єкту столиці.

Встановлення останньої секції нового Шулявського шляхопроводу

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]