Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко поспілкувався онлайн із керівником благодійної організації «Bloomberg Philanthropies» Майклом Блумбергом

17 серпня 2023 року, 18:25

Мер Києва Віталій Кличко поспілкувався онлайн із керівником благодійної організації «Bloomberg Philanthropies» Майклом Блумбергом. Організація допоможе столичній владі трансформувати міські публічні послуги. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Зокрема, «Bloomberg Philanthropies» запропонувала залучити британську компанію Public Digital для вдосконалення публічних цифрових послуг Києва із застосуванням успішних стратегій Великобританії та США. У свою чергу «Kyiv Digital Team» розробить цифрові інструменти для покращення психічного здоров’я для постраждалих від війни. Спільно з Національним технічним університетом «КПІ ім. Сікорського» місто організовує стартап-акселератор для енергетичної стійкості. У результаті українська столиця отримає дорожню карту трансформації міських послуг та конкретні цифрові інструменти для покращення психічного здоров’я постраждалих від війни. Що дуже важливо сьогодні!» – написав Віталій Кличко.

Мер столиці подякував організації «Bloomberg Philanthropies» за допомогу і підтримку в розвитку Києва.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]