Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Солом’янському районі провели перевірку готовності до зими та оглянули укриття з автоматизованим доступом в підземному паркінгу

17 серпня 2023 року, 15:41

Сьогодні на території Солом’янського району провели інспекцію низки об’єктів на предмет готовності до зими. Зокрема, перевірили стан укриттів і сховищ у районі, перелік яких зараз активно розширюється за рахунок підземного простору. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Під час інспекції оглянули одне з укриттів у житловому будинку – на території підземного паркінгу. Представники ОСББ спільно з районними службами оснастили укриття автоматизованою системою доступу.

«Стан укриттів і сховищ зараз у фокусі уваги. Ми працюємо над тим, щоб збільшити кількість укриттів там, де їх не вистачає в пішій доступності. Сьогодні оглянули систему автоматизованого доступу до укриття, розташованого на території паркінгу новобудови. Район спільно з ОСББ зробили систему, що, фактично, дає можливість потрапити в укриття під час повітряної тривоги людям, які знаходяться поруч. Сигнал повітряної тривоги система отримує від застосунку Київ Цифровий, після чого двері автоматично відчиняються. Це гарний приклад оснащення укриття. Він може бути поширений в інших житлових будинках, враховуючи невеликі затрати та оперативність виконання робіт», – зазначив Петро Пантелеєв.

Заступник голови КМДА зауважив, що районні служби зараз формують списки таких можливих укриттів та продовжують перемовини з власниками, адже це питання безпеки і збереження життів.

Нагадаємо, у Києві триває інспектування районів у контексті готовності до опалювального сезону. Уже оглядали обʼєкти в Оболонському, Голосіївському та Деснянському районах.

Також нагадуємо, що у застосунку Київ Цифровий можна завантажити офлайн-мапу укриттів, а також залишити відгук про стан укриття.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]