Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко презентує Київ на конференції ООН Habitat III в Кіто

17 жовтня 2016 року, 10:58

Київський міський голова Віталій Кличко візьме участь у конференції ООН з питань сталого розвитку міст Habitat III та презентує потенціал Києва. Конференція відбуватиметься з 17 до 20 жовтня у столиці Еквадору Кіто.

Зокрема, Віталій Кличко візьме участь у заході «Трансформації у містах Східної Європи», організатором якого виступає федеральне міністерство з питань навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини.

Про те, як розвиваються постсоціалістичні міста в Європі, презентацію представлять разом Київ та Берлін.

Також відбудеться низка двосторонніх зустрічей Віталія Кличка з мерами міст, політиками та експертами у сфері міського розвитку.

Конференції ООН Habitat відбуваються раз на 20 років та мають на меті напрацювання підходів до сталого розвитку міст та вирішення нагальних глобальних проблем, з якими стикаються міста. Цього року у роботі заходу візьмуть участь експерти з розвитку міст, делегації на чолі з мерами Барселони, Берліну, Боготи, Буенос-Айресу, Бонну, Будапешту, Кельна, Гельсінкі, Мадриду, Парижа, Стамбула, Пекіна, Монреалю, Рабату, Аддис-Абеби, Сеулу та ін.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]