Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко привітав співробітників «Київмедспецтрансу» з Днем автомобіліста і дорожника України

27 жовтня 2022 року, 17:28

Мер Києва Віталій Кличко привітав співробітників «Київмедспецтрансу» з Днем автомобіліста і дорожника України.

«Мені приємно привітати вас з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника України, який відзначатимете цими вихідними. Робота кожного з вас є надзвичайно важливою. З перших днів широкомасштабної військової агресії росії ви забезпечуєте медичною транспортною допомогою як цивільних громадян, так і наших захисників. Завдяки злагодженій роботі всіх служб та підрозділів, «Київмедспецтранс» з початку цього року забезпечив майже 300 тисяч викликів медиків киянами та гостями столиці. Також співробітники «Київмедспецтрансу» постійно задіяні в перевезенні важкопоранених захисників із Запорізької, Дніпропетровської, Одеської та інших областей України до лікарень і військових шпиталів Києва, Львова, Рівного та Тернополя», – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що на початку варварської агресії – упродовж лютого-березня – організація підготувала та передала до підрозділів Збройних Сил майже 30 одиниць спеціальної автомобільної техніки. А також відремонтувала та оновила для ЗСУ 47 військових спецавто різного призначення. Всі вони відправлені на передову українським захисникам.

Щодо оновлення автопарку «Київмедспецтрансу», місто знайшло фінансові можливості та спрямувало 200 млн грн на придбання нових «карет» швидкої допомоги. А завдяки підтримці міжнародних партнерів змогло отримати понад 30 швидких та передати на баланс «Київмедспецтрансу».

Також міська влада знайшла можливість надання невідкладної фінансової допомоги для збільшення фонду заробітної плати працівникам організації у листопаді-грудні цього року на 34 млн грн.

«Ще раз дякую за вашу роботу! Що ви не припиняли працювати, не зважаючи на обстріли, вибухи. Разом вистоїмо та переможемо!» – наголосив Віталій Кличко.

 

Привітання співробітників «Київмедспецтрансу» з Днем автомобіліста і дорожника України

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]