Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко привітав талановиту молодь Києва з Днем молоді та вручив премії і подяки міського голови (+фото)

25 червня 2021 року, 17:23

Мер Києва Віталій Кличко привітав талановиту молодь Києва з Днем молоді. До свята Віталій Кличко вручив премії та подяки Київського міського голови найкращим представникам молоді столиці за наукові й творчі досягнення та внесок у розвиток молодіжного руху міста.

«Я радий вітати вас тут та вручити нагороди за ваші наукові, творчі досягнення та внесок у розвиток молодіжного руху столиці. І я пишаюся тим, що у нас така талановита молодь. Бо саме молодь – це активна сила будь-яких змін – у політиці та в державному управлінні, в культурі та мистецтві, у спорті і суспільному житті. Молодь має завзяття підкорювати вершини і змінювати цей світ. Генерує нові ідеї і реалізовує їх. І дуже важливо, щоб молоді, творчі і талановиті люди не покидали нашу країну, Київ. А залишалися розкривати свій потенціал і працювати тут», – сказав Віталій Кличко.

Він зауважив, що міська влада і надалі буде створювати всі умови, щоб молодь столиці мала можливість розвиватися у своїй державі та своєму місті.

«Ви маєте великий потенціал та енергію. Бажаю вам примножувати ці ресурси! І ніколи не опускайте рук! Труднощі будуть. Але все можна подолати, якщо наполегливо йдеш до своєї мрії! Якщо віриш у себе і свою справу. Пам’ятайте: ви – майбутнє нашого міста і нашої держави! Успіхів вам і нових вершин!» – наголосив Віталій Кличко.

Премії у 10 тисяч гривень отримали 50 молодих талановитих киян та понад 20 киян – подяки міського голови столиці.

Нагородження талановитої молоді столиці премією Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua