Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко привітав українців із Днем Незалежності: Історія незалежності країни – це історія кожного з нас (+відео)

24 серпня 2021 року, 9:30

Історія незалежності України – це історія кожного з нас. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у відео-привітанні до 30-ї річниці незалежності України, яке оприлюднив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Історія незалежності країни – це історія кожного з нас. Історія випробувань, боротьби, щоденної праці. Історія перемог – маленьких і великих. Ми творимо свою державу. Від кожного з нас залежить якою вона буде! Вірте в себе! Вірте в Україну! З Днем Незалежності!» – звернувся до українців Віталій Кличко.

У відео, зокрема, згадується історія становлення незалежності України, внесення державного прапора до сесійної зали парламенту в 1991 році, перші успіхи Віталія та Володимира Кличків у великому боксі, а згодом участь Віталія Кличка в політичному житті України, події Революції Гідності. А також – зміни, які відбулися у столиці за останні роки – відкриття шкіл та садочків, будівництво інфраструктурних об’єктів, спорудження флагштоку для найбільшого прапора України, встановленого в столиці на печерських пагорбах.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]