Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко привітав випускників Академії патрульної поліції України (+ фото)

11 жовтня 2019 року, 10:39

Мер Києва Віталій Кличко привітав випускників 20-го випуску Академії патрульної поліції України і запевнив, що столична влада завжди готова допомагати правоохоронцям в їхній роботі.

«Попереду у вас – складна і відповідальна служба. І я поважаю ту місію, яку ви для себе обрали! Завтра ви підставите плече своїм колегам у нелегкій, а часто й небезпечній справі: підтриманні правопорядку та безпеки в містах та селищах України. Хочу запевнити: для нас головним пріоритетом є те, щоб українці відчували себе захищеними. І тому столична влада завжди готова допомагати та сприяти поліції в її роботі», – підкреслив Віталій Кличко.

Мер нагадав, що Київ підписав з Національною поліцією меморандум про співпрацю. Також у столиці успішно втілюють програму «Безпечна столиця», в рамках якої встановили систему відеоспостереження – понад 7 тисяч камер, щоб фіксувати правопорушення і притягувати порушників до відповідальності.

«Ця система дозволяє розпізнавати обличчя, номерні знаки на транспорті. І вже дає результати. За допомогою міських камер поліція розшукує людей, автомобілі, розкриває злочини. З початку 2018 року, відколи ми об’єднали камери в єдину систему та встановили нові камери, рівень злочинності у публічних місцях столиці знизився на 56%!» – зазначив мер Києва.

Також Віталій Кличко нагадав про спільний пілотний проект міста і столичної поліції – відкритий офіс поліції на станції метро «Лук’янівська».

«Я завжди говорю: у нас спільна мета! Ми розраховуємо на ефективну співпрацю з правоохоронцями в боротьбі з корупцією, наведенні ладу на дорогах, в паркуванні, боротьбі з незаконною торгівлею. А ви можете розраховувати на підтримку громади, і на мою допомогу особисто як мера Києва», – підкреслив Віталій Кличко.

Урочистий захід, на якому 90 випускників Академії патрульної поліції з усієї України склали присягу й отримали поліцейські жетони, відбувся в Колонній залі КМДА. 

 

Ювілейний, 20-й випуск слухачів Академії патрульної поліції

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua