Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Роботи на Шулявському шляхопроводі тривають» (+фото)

20 січня 2020 року, 14:46

Роботи з реконструкції Шулявського шляхопроводу, зокрема, з облаштування з’їздів із нього, тривають. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав мер столиці Віталій Кличко.

«Технологічний рух Шулявським шляхопроводом ми відкрили, але роботи з його реконструкції – а саме: облаштування з’їздів – тривають. Сьогодні будівельники перевлаштовують мережі побутової і дощової каналізації, здійснюють комплекс робіт зі спорудження лівоповоротних з’їздів (із вулиці Вадима Гетьмана на проспект Перемоги та з проспекту Перемоги на вулицю Олександра Довженка). Облаштовують і тротуари та фундаменти опор освітлення на підходах до шляхопроводу», – написав мер столиці.

Також він зазначив, що світлофори, що були встановлені для організації дорожнього руху тимчасовими технологічними проїздами, вже демонтували.

Роботи на Шулявському шляхопроводі

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua