Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Розпочала працювати спеціальна комісія, яка обстежує пошкоджений 8 липня російською ракетою житловий будинок на Сирці, де загинули 13 людей (+фото, відео)

11 липня 2024 року, 13:34

Мер Києва Віталій Кличко оглянув житловий будинок на Сирці в Шевченківському районі, куди 8 липня влучила російська ракета. У будинку один під’їзд повністю знищений і суттєво пошкоджені інші під’їзди та поруч розташовані будівлі. Зокрема, й приміщення школи № 28.

«Розпочала працювати спеціальна комісія, створена містом, яка обстежує пошкоджений 8 липня російською ракетою житловий будинок на Сирці. Сьогодні провели нараду на місці. За 2 тижні фахівці мають зробити технічні висновки щодо можливості відновлення будинку, де зруйнований під’їзд та загинули 13 людей, із них – 5 дітей. Це найбільша кількість вбитих росією людей в одному житловому будинку в столиці, від початку широкомасштабної війни», – наголосив Віталій Кличко.

Мер столиці зазначив, що відселеним мешканцям цього та сусіднього будинків (це загалом близько 100 людей) від міста надається вся необхідна допомога.

«Людям, які звернулися, що потребують, куди переїхати, столична влада допомогла з тимчасовим поселенням. І наразі уточнюються списки мешканців, які також потребують відселення. Люди звертаються в оперативні штаби, які працюють в районах столиці», – розповів Віталій Кличко.

Оперативний штаб у Солом’янському районі працює в спеціалізованій школі №64 за адресою: вул. Ушинського, 32. У Шевченківському районі всю необхідну допомогу можна отримати в школі І-ІІІ ступенів № 169 за адресою: вул. Володимира Сальського, 2. У Голосіївському районі штаб розгорнули у школі І-ІІІ ступенів № 186 за адресою: вул. Зої Бутенко, 8.

Нагадаємо, внаслідок ворожого обстрілу 8 липня по цивільній інфраструктурі столиці загинули 33 мешканці Києва, із них – 5 дітей. Постраждала 121 людина. Зокрема, 10 дітей. Загалом пошкоджень і руйнувань зазнали 129 будівель міста різних форм власності.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]