Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко розповів і показав на відео меру Мадрида, що чинять російські варвари в Україні

27 червня 2022 року, 21:03

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з мером Мадрида Хосе Луїсом Мартінес-Алмейдою та розповів колезі про злочини, які чинять російські варвари в Україні. Зокрема, показав відео зруйнованих будівель у Києві та відео сьогоднішнього ракетного удару агресора по торговому центру в Кременчузі. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. Зустріч відбулася в рамках візиту мера Києва на саміт НАТО, який відбудеться в столиці Іспанії.

«Перша зустріч у Мадриді, куди я прибув на саміт НАТО, – з мером іспанської столиці Хосе Луїсом Мартінес-Алмейдою. Я розказав своєму колезі що насправді чинять російські варвари в Україні, як убивають мирних мешканців, знищують наші міста і селища. Показав відео зруйнованих будівель у столиці. Показав сьогоднішнє відео з Кременчуга, де в страшній пожежі після ракетного удару по торговому центру, рятують мирних українців. Де збільшується кількість загиблих і поранених», – наголосив Віталій Кличко.

Також мери обговорили гібридну війну, дезінформацію і маніпуляції, які чинить росія. Зокрема, й провокацію, коли кілька днів тому дзвонили від  імені Віталія Кличка кільком мерам європейських столиць. В тому числі, і меру Мадрида.

«Я підкреслив, що російський агресор веде сьогодні війну на всіх фронтах. І намагається дискредитувати Україну перед її партнерами та друзями. Меру та представникам усіх політичних сил у міській раді Мадрида я подякував за те, що їх місто приймає біженців з України. За гуманітарну допомогу, яку надає Києву й Україні. В Мадриді створили кілька логістичних центрів, де акумулюють допомогу і відправляють в Україну.  Я дуже вдячний нашим друзям і підкреслив, що ми цінуємо це і не забудемо», – зазначив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]