Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко розповів, на яких важливих інфраструктурних об’єктах столиці тривають ремонтні роботи (+відео)

06 липня 2020 року, 12:15

До 10 серпня у столиці планують повністю відновити рух розв’язкою на перетині проспектів Степана Бандери і Героїв Сталінграда. Про це Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

Мер столиці наголосив, що протягом останніх років у Києві капітально оновлюють інфраструктуру.

«Багато незручностей виникло через ремонт біля Північного мосту. Там триває асфальтування розв’язки на перетині проспектів Степана Бандери і Героїв Сталінграда.  Протягом найближчих кількох днів там повинні облаштувати три шари асфальту. До 10 серпня рух розв’язкою плануємо повністю відновити», – повідомив Віталій Кличко.

Він також показав відео про те, як триває ремонт цієї розв’язки, а також – оновлення частини вулиці Івана Франка. Його плануємо завершити за два тижні.

«Це історичний центр міста, і ми його поступово оновлюємо», – підкреслив мер.

Він повідомив, що розпочали роботи на ще на одній важливій транспортній артерії – на Південному мосту.  Там оновлюють дорожнє покриття та приведуть до ладу тротуари. Ці роботи виконуватимуть переважно в нічний час. Завершити їх планують до 30 серпня.

«Ви знаєте, що у спадок, крім розбитих доріг, нам дісталися і аварійні мости та шляхопроводи. Таких сьогодні в місті майже 70. Деякі з них не бачили ремонту із часу побудови. А це – 50-60 років. Згадайте, в якому стані був міст через Русанівську протоку. Якими «втомленими» були шляхопроводи через вулицю Богатирську, Шулявський міст. Сьогодні, також практично наново, ми будуємо Борщагівський шляхопровід. Давайте не забувати, що навантаження на київські мости надто велике. І майже весь транзитний транспорт, що їде з лівого на правий берег і навпаки, прямує через Київ. Найближчий міст через Дніпро, через який може їхати вантажний транспорт – за 300 км на південь від Києва. І той теж в аварійному стані», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]