Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко розповів про забезпечення міста масками

22 квітня 2020 року, 12:12

Сьогодні в мережі комунальних аптек «Фармація» в достатній кількості є маски, рукавички та дезінфектори. Про це мер Києва Віталій Кличко розповів під час онлайн прес-конференції.

«За останній місяць КП «Фармація» придбало 550 тисяч одноразових масок. Вони сьогодні у достатній кількості є в мережі комунальних аптек. Крім того, місто замовило і купило в українських виробників 100 тисяч марлевих масок, що теж можна купити в аптеках «Фармації». Також Київ отримав 100 тисяч одноразових масок від соціально-відповідального бізнесу. Їх передали медикам, поліції, рятувальникам та працівникам комунальних служб», – повідомив Віталій Кличко.

Сьогодні в мережі аптек «Фармація» в наявності: марлеві маски – майже 56 тисяч, одноразові – 443 тисячі. А також – рукавички та дезінфектори в достатній кількості.

«Отримав Департамент охорони здоров’я і медичні маски різного ступеню захисту. З Державного резерву України та від Благодійного фонду «Корпорація монстрів». Усього понад 526 тисяч штук. Ці засоби індивідуального захисту розподілені у Центри первинної медико-санітарної допомоги, стаціонари та пологові будинки міста», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua