Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко розповів, скільки навчальних закладів столиці закриті на карантин

09 жовтня 2020 року, 12:16

У Києві на карантин закриті 5 шкіл, 2 садочки та один університет. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«На сьогодні в місті закриті на карантин 5 шкіл – через випадки захворювання серед вчителів. Три школи у Печерському районі, одна в Оболонському і одна у Подільському. Збільшилась і кількість класів, що відправили на самоізоляцію через хворобу учнів», – сказав Віталій Кличко.

За словами мера, сьогодні на дистанційному навчанні загалом 501 клас у 173-ох школах. Усього хворих на коронавірус школярів у Києві – 454. Також хворіють 349 педагогів.

«У дитячих садочках теж спостерігається зростання захворюваності. Через виявлені випадки вірусу тимчасово закриті 62 групи у 53-ох садках», – сказав Віталій Кличко. 

Два садочки зачинені на карантин. Наповненість дітей у дитсадках столиці – понад 57 відсотків.

«Також через спалах коронавірусу на дистанційне навчання повністю перевели Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Відповідний наказ підписав ректор закладу. Карантин в університеті триватиме до 23 жовтня», – зазначив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua