Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко розповів, як Київ допомагає людям, що втратили роботу через кризу

26 червня 2020 року, 12:21

Місто як може допомагає людям, які втратили роботу через кризу, спричинену пандемією. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Спільно з Київським міським центром зайнятості розроблена програма підтримки працівників малого та середнього бізнесу. А також – підприємців, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами. Це так звані ФОПи», – повідомив Віталій Кличко.

За його словами, аби отримати допомогу, людям треба зробити кілька простих кроків. Протягом 90 днів із моменту зупинення чи скорочення діяльності звернутися до центру зайнятості за місцем сплати єдиного внеску. Далі – підготувати пакет необхідних документів. 

Упродовж трьох робочих днів міський центр зайнятості перевіряє документи. І ухвалює рішення про надання допомоги.

«Нагадаю, що допомога із часткового безробіття не оподатковується. І надається на період зупинення чи скорочення діяльності. Та ще протягом 30-ти днів після завершення карантину. Можливістю отримати допомогу із часткового безробіття вже скористалися сотні підприємців столиці. І це дозволило зберегти робочі місця майже 7,5 тисячам працівників», – зазначив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]